02081,
м.Київ, вул. Здолбунівська 7Д

Булочки для ХотДогів та Гамбургерів

Булочки для хот догів

 

М'які і пухнасті булочки для хот-догів від компанії ТОВ КОЛОС ЛТД (Віденські Булочки) стануть ідеальною основою для щирого, насиченого смаком хот-дога.

 

Булочки мають легку повітряну текстуру, яка створює ідеальний контраст з щільними м'ясистими сосисками або ковбасками. Додайте за смаком ароматний соус і овочі, сир, гриби, ваші фірмові інгредієнти - як би ви не заповнювали хотдоги, булочка утримує все це. Булочки для хот-догів від ТОВ КОЛОС ЛТД (Віденські Булочки) гарантують, що кожен укус буде таким же соковитим і приголомшливим, як і попередній.

ТОВ КОЛОС ЛТД (Віденські Булочки) пропонують:
• Класичні булочки для хот-догів з поздовжнім розрізом посередині
• Булочки або багети для французьких хот-догів з внутрішнім отвором під сосиску або ковбаску
• Картопляні булочки для хот-догів з кунжутом

ТОВ КОЛОС ЛТД (Віденські Булочки) виробляють високоякісну випічку для розморожування і приготування з 1997 року. Від духмяної ранкової випічки до смачного хліба та пирогів – кожний виріб випікається до максимального смаку, кольору і консистенції. Потім продукт заморожується до тих пір, поки його не розморозять для приготування.


Подивіться та відчуйте аромат свіжоспеченого хліба «Віденські булочки» і спробуйте його на смак: це ідеальний, високоякісний товар для сучасних підприємств громадського харчування. Самі продукти свідчать про виняткову турботу і досвіді, виявлений в кожній партії хліба, що випікається.

Булочки для хот-догів від ТОВ КОЛОС ЛТД (Віденські Булочки) відмінно підійдуть для готелей, кафе і ресторанів, спортивних арен або фуд-кортів, кафе, грилів, пабів і продуктових крамниць, окремих точок продажу продуктів і фаст-фуду, заправок і кафе при СТО.

У нас є можливість обслуговувати замовлення незалежно від його розміру. Незалежно від того, де ви замовляєте або якого розміру ваше замовлення, ми зможемо його задовольнити.