02081,
м.Київ, вул. Здолбунівська 7Д

Тісто

Тісто

 

Якщо Ви готові пропонувати своїм покупцям випічку з тіста - і все додаткові пункти меню, які йдуть разом з ними - є різні типи тіста для кожної вашої потреби. ТОВ КОЛОС ЛТД (Віденські Булочки)є виробником замороженого тіста, і можемо надати вам будь-який вид тіста, який ви шукаєте!

 

Тісто від «Віденські булочки»:
• Тісто дріжджове листове ТОВ КОЛОС ЛТД (Віденські Булочки)
• Тісто прісне листове ТОВ КОЛОС ЛТД (Віденські Булочки)


Завдяки простоті й зручності обробки і готування, фірмове тісто для випічки ТОВ КОЛОС ЛТД (Віденські Булочки) в готових листах допомагає з мінімальними зусиллями створювати свіжу, фірмову випічку! Це тісто від краю до краю попередньо нарізається до однорідного розміру і забезпечує рівномірність товщини і гарантію пишності Вашого виробу. Тісто, а отже й сама випічка буде насичене всіма чудовими ароматами, які жадають ваші клієнти, без клопоту складної і тривалої підготовки! Цей продукт також є відмінником з універсальності, тому що за допомогою готового тіста можливо створювати найрізноманітніші вироби, десерти і кулінарні шедеври.


ТОВ КОЛОС ЛТД (Віденські Булочки) виробляють високоякісну випічку для розморожування і приготування з 1997 року. Від духмяної ранкової випічки до смачного хліба та пирогів – кожний виріб випікається до максимального смаку, кольору і консистенції. Потім продукт заморожується до тих пір, поки його не розморозять для приготування.


Тісто від ТОВ КОЛОС ЛТД (Віденські Булочки) відмінно підійде для готелей, кафе і ресторанів, спортивних арен або фуд-кортів, кафе, грилів, пабів і продуктових крамниць, окремих точок продажу продуктів і фаст-фуду, заправок і кафе при СТО.


У нас є можливість обслуговувати замовлення незалежно від його розміру. З моменту нашого заснування ми працювали з кожним клієнтом, включаючи великі 5-зіркові готелі, лікарні, школи, супермаркети, ресторани, фуд-корти і бари, а також найрізноманітніші точки стріт-фуду і фаст-фуду. Незалежно від того, де ви замовляєте або якого розміру ваш замовлення, ми зможемо його задовольнити.


Протягом багатьох десятиліть, які ми існуємо, ТОВ КОЛОС ЛТД (Віденські Булочки) завжди вірили в обслуговування своїх клієнтів. Неважливо, звідки клієнт, або якого розміру його замовлення, він завжди буде для нас пріоритетом. Ми дотримуємося цього принципу на кожному етапі виробничого процесу, від інгредієнтів, які ми використовуємо в наших продуктах, до упаковки, в яку ми їх вкладаємо. Він також присутній в структурі нашої компанії у всіх відносинах, як від інструментів і технологій, які ми використовуємо так і для співробітників, які працюють на нас.